Od konce srpna 2023 odstartují nové dotační výzvy z Operačního programu Životní prostředí 2021–2027, které pomohou obcím s čištěním odpadních vod, kanalizací a vodárenskými systémy. Ve výzvách jsou vyhrazeny celkem čtyři miliardy korun.

Máte zájem dozvědět se bližší informace? Řešíte konkrétní dotaz nebo problém v souvislosti s vodohospodářským dotačním projektem? Pak byste si neměli nechat ujít předprázdninový webinář VODA aneb 42., 43. a 44. výzva OPŽP jasně a stručně.

Webinář je určen zájemcům o dotace, tedy zástupcům obcí, dobrovolných svazků, městských částí či obchodních společností vlastněných z více než 50 % veřejným subjektem.

Odborníci Státního fondu životního prostředí ČR vás na setkání seznámí s nastavením dotačních výzev a podmínkami podpory. Prostor bude věnován i vašim dotazům. Stačí si jen uvařit ranní kávu, usadit se, kliknout na tlačítko a připojit se online.

Tlačítko Připojit se k webinářům

Setkání bude probíhat přes platformu MS Teams. Účast je ZDARMA. Není potřeba se předem registrovat. Připojením účastník souhlasí s pořízením záznamu semináře a jeho umístěním na webové stránky SFŽP ČR.

Pozvánka