K tradičním účastníkům Stavebního veletrhu v Brně patří i Státní fond životního prostředí ČR. V letošním roce představí zejména nabídku dotací na fotovoltaiku a tepelná čerpadla.

Naši specialisté vám představí možnosti dotací na instalaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel i dalších úsporných opatření podporovaných z Nové zelené úsporám. Doporučí vám renovace vhodné pro váš dům, ukáží, jak o dotaci požádat i jak získat finanční bonus za kombinaci různých opatření v rámci jedné žádosti – od zateplení přes výměnu kotle a instalaci fotovoltaiky až po pořízení nádrže na dešťovou vodu.

Zástupci veřejné správy a samosprávy získají na našem poradenském stánku informace o dotacích z Operačního programu Životní prostředí.

Poradenský stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v Pavilonu P.

Přednáška Jak na úsporné bydlení

pátek 3. března 2023 11:20-12:00

Vlastníte rodinný či bytový dům a uvažujete o rekonstrukci? Chcete stavět nebo byste si jen rádi snížili vysoké účty za energie a vodu pořízením nádrže na dešťovku, instalací fotovoltaiky nebo výměnou starého kotle za nový úspornější? Představíme vám program Nová zelená úsporám, zaměříme se na aktuální možnosti dotací na úsporné a ekologické bydlení a poradíme, jak postupovat při vyřízení žádosti o dotace.

Vstup na přednášku je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Plánek veletrhu

Více informací na bvv.cz.